ראשי על האגודה לרפואה ולמשפט כנסים אירועי תרבות סיורי חו"ל קישורים יצירת קשר תמונות
חיפוש באתר
 חברות באגודה
 לוח מודעות
 ארועי תרבות ופנאי
 השתלמויות
 סיורים בארץ
 סיורים בחו"ל
 מאמרים וכתבות
 אות המופת לרופא
 תקנון האגודה
 חברי הנהלה
 כתב העת רפואה ומשפט
אגדה אמריקנית

הקונגרס ה- 22 לרפואה ולמשפט -לוס אנג'לס

אגדה אמריקנית: מהגבעות השחורות ועד לנהר המיסיסיפי

14 ימים / 13 לילות – USM:

מילניום מזמינה אתכם לצאת לטיול לפני תחילת הקונגרס אל מחוזות העבר הקסומים של ארצות הברית. הוא מביא אותנו אל הסיירים והשולפים של המערב הפרוע, כמו ויילד ביל היקוק וקלאמיטי ג'יין. הוא יפגיש אותנו עם הדמויות מלאות הדמיון ובעלות הרוח החופשית מ"בית קטן בערבה". במהלכו נתוודע שוב אל פרחחים מקסימים כמו תום סוייר והקלברי פין, המשייטים על נהר המיסיסיפי, ונתוודע אל שלל דמויות ססגוניות, החל מכפרי החלוצים של פעם וכלה במוסיקאי הג'אז של ימינו. מסע מלא דמיון אל מרחבי המישורים הגדולים והערבות המוריקות של הספר האמריקני.

תאריך יציאה

תאריך חזרה

מחיר לאדם בחדר זוגי

26.7.2016

11.8.2016

5799$

המחיר אינו כולל את חבילת הקונגרס

מסלול הטיול:

יום 1/ 26/7 שלישי, יום 1: תל אביב – ראפיד סיטי

נצא בטיסה לניוארק, וממנה נעבור לטיסת ביניים שתיקח אותנו למיניאפוליס, וטיסה נוספת אל ראפיד סיטי, העיר השנייה בגודלה בדרום דקוטה והמרכז העירוני של הגבעות השחורות המפורסמות, שהונצחו בשירה הידוע של דוריס דיי. לינה בראפיד סיטי.

יום 2: 27/7 רביעי, ראפיד סיטי - הר ראשמור - וינד קייב - מאמות' סייט

מוקדם בבוקר נצא לביקור באתר הידוע ביותר בגבעות השחורות, הלא הוא הר ראשמור שבו מפוסלים דמויות ראשיהם של ארבעה מנשיאיה הנערצים של ארצות הברית. לאחר מכן ניסע בדרך נופית מיוחדת במינה הידועה בזכות הגשרים הלולייניים שנבנו בה ושזכו לכינוי "גשרי זנב חזיר". נעבור בפארק המדינה קאסטר, הידוע בחמורי הבר שלו , וניסע לוינד קייב, מערכת מרהיבה של מערות תת-קרקעיות שבה תצורות סלע מגוונות. אחרי סיור בפארק נסיעה למאמות' סייט, אתר מיוחד במינו המשמר מאובני ענק של בעלי חיים שנכחדו זה מכבר. עם תום הסיור נשוב לראפיד סיטי. לינה בראפיד סיטי.

יום 3: 28/7 חמישי, ראפיד סיטי - מכרה הזהב ביג ת'אנדר - קרייזי הורס מוניומנט - ג'ול קייב

נפתח את היום בסיור במכרה הזהב ביג ת'אנדר, בו ניתן ללמוד דבר או שניים על תהליכי כריית הזהב בהם עשו הכורים הנלהבים שימוש לאחר שנתגלו מרבצים של המתכת היקרה בגבעות. ניסע דרך "כביש האורנים" הציורי, העובר בתוככי קאסטר סטייט פארק ונבקר בקרייזי הורס מוניומנט. זוהי המקבילה שבונה אומת הסו לפסלי הנשיאים בהר ראשמור, אלא שפסל זה גדול כפליים מכל ארבעת ראשי הנשיאים גם יחד והוא מתוכנן לעמוד במרכז קומפלקס עתידי ענק שיוקדש לשימור תרבות הסו. לאחר מכן ניסע לג'ול קייב, מערת נטיפים אדירת מימדים הנחשבת לאחת היפות ביותר באמריקה. לינה בראפיד סיטי.

יום 4: 29/7 שישי, ראפיד סיטי – דדווד - בבית העלמין "מאונט מוריה"

נסיעה לעיירה ההיסטורית דדווד, שהיוותה את מרכז הבהלה לזהב ומשכה אליה דמויות ציוריות כמו קלאמיטי ג'יין ופוטייטו קריק ג'וני. נבקר בבית העלמין "מאונט מוריה", בו קבורים חלק מגיבורי המערב הפרוע, ונקפוץ ל"סלאון מס' 10", בו נורה למוות הסייר הידוע ביל היקוק. נצפה על מלון פרנקלין ההיסטורי, שנבנה על ידי מהגר יהודי בתקופת תור הזהב של העיירה וניסע לעיירה הסמוכה ליד, בה פעל מכרה הזהב הפתוח הגדול ביותר באמריקה. לינה בראפיד סיטי.

יום 5: 30/7 שבת, ראפיד סיטי - הגבעות השחורות – סאנדנס - וורן פיק - דווילז טאואר

היום נצא מהגבעות השחורות וניסע מערבה, אל ארץ המישורים הגדולים בוואיומינג. נחלוף על פני סאנדנס, העיירה שהעניקה את שמה לשודד הידוע סאנדנס קיד. משם נמשיך אל וורן פיק, נקודת תצפית מרהיבה מעל סאנדנס ממנה אפשר לצפות על ארבע מדינות שונות. נבקר בדווילז טאואר, גוש סלע געשי ענק המתנשא מעל עמק בל פורש והתפרסם תודות למסורות הילידיות הקשורות בו ולהיותו נקודת המפגש עם החייזרים בסרט הפולחן "מפגשים מהסוג השלישי". בשובנו, נקפוץ לבקר באחד הפארקים הבודדים בהם יכולים דובים להסתובב באופן חופשי. לינה בראפיד סיטי.

יום 6: 31/7 ראשון , פארק הלאומי באדלנדס - פיר

נופי ירח, תצורות סלע מרהיבות וערוצים ססגוניים – כל אלה יקדמו את פנינו כשנגיע לפארק הלאומי באדלנדס, המצוי כשעה מזרחית לראפיד סיטי. אחרי סיור ברחבי הפארק, נקפוץ לעיירה וול, שאת הפרסומות לדראג סטור המפורסם שלה אפשר לראות בכל כביש, והיא נחשבת לאחד ממרכזי השופינג הגדולים והציוריים ביותר במערב. את הלילה נבלה בעיירה הקטנה פיר, המשמשת כבירת מדינת דרום דקוטה – לא לפני שנקיים סיור מודרך בבניין הקפיטול שלה. לינה ?

יום 7: 1/8 שני, העיירה הקטנה דה סמט – "בית קטן בערבה" - מיצ'ל - אומהה

כחלק מהמסע בעקבות גיבורי ילדותנו ובעקבות המיתוסים האמריקאיים, נבקר היום בביתה של הסופרת לורה אינגלס ויילדר, יוצרת סדרת "בית קטן בערבה", שעובדה גם לסדרת טלוויזיה מצליחה. לורה, שהיטיבה לבטא את הרוח החופשית של אזורי הספר, התגוררה בעיירה הקטנה דה סמט, ואנו ניכנס אל ביתה ההיסטורי, למוזיאון המנציח את משפחתה ויצירתה ולבית העלמין ההיסטורי של העיירה. משם נמשיך אל העיירה מיצ'ל, בה עומד לתפארה "ארמון התירס", מבנה המצופה מדי שנה במאות אלפי קלחי תירס ונחשב כ"מזין הציפורים הגדול בעולם". לאחר מכן נשים פעמינו אל אומהה, העיר הגדולה ביותר של מדינת נברסקה הסמוכה. לינה באומהה.

יום 8: 2/8 שלישי, אומהה

לפני כמאה שנה ייסד הכומר פלאנגן מעון לילדים עזובים ולבני נוער בסיכון, שכנגד כל הסיכויים הצליח לשרוד ולפרוח, וסיפורו הנוגע ללב אף עובד לסרט מצליח בהשתתפות השחקן ספנסר טרייסי. היום נבקר בכפר הנערים המיוחד הזה הממוקם בפרבר של אומהה. משם נשוב העירה ונבקר באתרים הרלוונטיים לשני תהליכים היסטוריים שעברו על האומה האמריקאית: בביתו של הגנרל ג'ורג' קרוק, שהיה אחד ממפקדי המלחמה נגד שבטי הילידים במערב ארה"ב; ושל מלקולם אקס, אחד המנהיגים הבולטים והמיליטנטיים ביותר של השחורים בארה"ב במאה ה-20. לינה באומהה.

יום 9: 3/8 רביעי, אומהה - מקלט חיות הבר ניל סמית' – העיירה וינטרסט במחוז מדיסון - דה מוין

היום נצא מאומהה הסואנת וניסע שוב אל תוך המרחבים החקלאיים הגדולים. נחצה את נהר המיזורי שעליו שוכנת אומהה ונעבור למדינת איווה, הנחשבת לאסם החיטה של המשק החקלאי האמריקאי. נבקר במקלט חיות הבר ניל סמית', שבו נעשה מאמץ מרשים לשימור ולשיקום ערבות העשב הגדולות. משם ניסע לכיוון מחוז מדיסון, שבמרכזו העיירה וינטרסט, מקום הולדתו של שחקן המערבונים הנודע ג'ון ויין. לאחר ביקור בבית הולדתו, ניסע אל הגשרים המקורים המפורסמים של המחוז, שביניהם התרחש סיפור העלילה המפורסם בסרט שבו כיכבו קלינט איסטווד ומריל סטריפ. בחלקו המאוחר של היום נבקר באתר החוות ההיסטוריות, המצוי באורבנדייל, פרבר של בירת איווה דה מוין. באתר זה ניתן לראות איך שינה השימוש בחיות משק ובכלי עבודה חדשים את אורח החיים בחוות. לינה בדה מוין.

יום 10: 4/8 חמישי, בית המחוקקים של איווה - האניבאל שעל גדת המיסיסיפי

בית המחוקקים של איווה הוא אחד הססגוניים ביותר מסוגו באמריקה, ופשט חייבים לראות אותו מבפנים. נבקר במקום המיוחד הזה, ולאחר מכן נצא מזרחה אל מושבות האמנה, קבוצה נוצרית אדוקה שהקימה כפרים חקלאיים ומיסדה אורח חיים סגפני ומרתק. נצא לסיור ממושך במושבות הללו, ואפילו נשב לאכול צהריים בסגנון מקומי. לאחר מכן נשים את פנינו אל האניבאל שעל גדת המיסיסיפי, העיר בה נולד וגדל מארק טוויין, ושעליה נסובו גם הסיפורים שבמרכזם עמדו דמויות בלתי נשכחות כתום סוייר והקלברי פין.

יום 11: 5/8 שישי, שייט בספינה "מארק טוויין" על נהר המיסיסיפי – קנזס סיטי

שני הפרחחים המקסימים שאת שמותיהם הזכרנו הם גיבורי היום הזה. נבקר בבית בו גדל הסופר מארק טוויין, שראה עצמו כבן דמותו של תום סוייר. נראה את הגדר המפורסמת שתום גרם לחבריו לצבוע אותה במקומו. נפליג בספינה "מארק טוויין" על נהר המיסיסיפי, ונדבר על בריחתם של תום והק אל האי ג'קסון, שכיום רובו מוצף במי הנהר. ניסע אל המערה המפורסמת ביותר באזור, זו שבה תעו תום וחברתו בקי ושברחביה נרדפו על ידי אינג'ן ג'ו. וכשנסיים את היום מהרתק הזה, נעלה על האוטובוס ונשים פעמינו אל עבר קנזס סיטי, המקום בו נפגשים סגנונות כמו בלוז וג'אז להיתוך תרבותי מרתק.

יום 12: 6/8 שבת, קנזס סיטי - מוזיאון הג'אז האמריקני - ספינת הנהר "ערביה" בריבר מרקט - קנזס סיטי

נפתח את יומנו בקנזס סיטי בסיור במוזיאון הג'אז האמריקני, שבו תצוגות על מוסיקאים הקשורים למקום, החל מסוני רולינס וקאונט בייסי וכלה בצ'ארלי פארקר ובדיוק אלינגטון. נבקר בספינת הנהר "ערביה" שבריבר מרקט, בה מוצגים "אוצרות" שחולצו מספינת נהר שטבעה לפני מאה וששים שנה במים הבוגדניים של נהר המיזורי, כמו מאות ספינות אחרות. נקפוץ לארוהד סטאדיום, מגרשה של קבוצת הבייסבול קנזס סיטי צ'יפס. ונקנח במרכז הקניות התת-קרקע סאבטרופוליס, הממוקם מתחת לאדמה, במקום ששימש פעם כמחצבת גיר.

יום 13: 7/8 ראשון קנזס סיטי – לוס אנג'לס

ניסע לנמל התעופה שבקנזס סיטי, וממנו נמריא אל נמל התעופה בלוס אנג'לס.

סיום הטיול ותחילת ימי הקונגרס 7-10.8

יום 1/ א' 7/8 תל-אביב –לוס אנג'לס

הגעה העברה למלון MILLENNIUM BILTMORE.

בערב קבלת פנים במלון.

יום 2+3/ ב'+ג' 8-9/8/16 לוס אנג'לס - ימי השתתפות בקונגרס

למשתתפי הקונגרס ארוחות בוקר כלולות במלון MILLENNIUM BILTMORE

השתתפות במהלך היום בקונגרס

יום 4/ ד' 10/8/16 קונגרס וערב הגאלה

ארוחת בוקר והשתתפות בקונגרס במהלך היום

בערב הינכם מוזמנים לערב גאלה וחלוקת פרסים במלון

יום 5/ 11/8/16, חמישי, סיום הקונגרס

לאחר קבלת התוכנית הסופית של הקונגרס נשמח להציע לכם חבילת טיולים בזמנכם הפנוי בלוס אנג'לס.

להלן הטיולים:

  1. סיור מודרך בעיר כולל הולוויד, בוורלי הילס, שוק האיכרים
  2. טיול לאולפני יוניברסל
  3. טיול לסאן דיאגו

זמנים שעות ומחירי הטיולים יתפרסמו מאוחר יותר

ארוחת בוקר וסיום הקונגרס. העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל-אביב

המחיר כולל:

טיסות בחברת אל-על

26/7 תל-אביב-ניו יורק LY001 המראה 00:45 נחיתה 05:50

11/8 לוס אנג'לס – תל-אביב LY006 המראה 13:15 נחיתה 13:45

טיסות פנימיות:
26.7 ניו יורק – רפיד סיטי – פרטים בהמשך

7.8 קנזס סיטי – לוס אנג'לס – פרטים בהמשך

מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק בסך של $590 נכון ליום 1.1.16 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה

כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום בסגנון אמריקאי או קונטיננטלית דלקס.

תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

הדרכה:
מדריך מנוסה מצוות מדריכי טיולי מילניום המומחה לאזור ומדריך מקומי לפי תנאי החוק.

תשר: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט והמדריך הישראלי)

מילניום של הטבות:

ü הר ראשמור - דמויות מנשיאיה של ארצות הברית

ü גשרי זנב חזיר

ü פארק קאסטר

ü מאמות' סייט

ü מכרה הזהב ביג ת'אנדר

ü קרייזי הורס מוניומנט

ü ג'ול קייב מערות נטיפים

ü דדווד - מרכז הבהלה לזהב

ü בבית העלמין "מאונט מוריה"

**סדר הביקורים יכול להשתנות

הערות:

ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.

מחיר מבוסס על מינימום 20 איש .

תוספת לחדר יחיד – 1299$

המחיר אינו כולל:

המחיר אינו כולל את ימי הקונגרס

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.12.15 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב

הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

רשימת בתי מלון או דומה ברמה

Rapid City

Grand Gateway Hotel

http://www.grandgatewayhotel.com/

Pierre, SD

Club House Inn

http://pierre.clubhouseinn.com/

Omaha, NE

Holiday Inn Express Cherry Hills

http://www.ihg.com/holidayinnexpress/hotels/us/en/omaha/omabh/hoteldetail

Des Moines

Hampton Inn Des Moines

http://hamptoninn3.hilton.com/en/hotels/iowa/hampton-inn-and-suites-des-moines-downtown-DSMWSHX/index.html

Hannibal, MO

Quality Inn & Suites

https://www.choicehotels.com/missouri/hannibal/quality-inn-hotels/mo179

Kansas City

Embassy Suites Kansas City-Plaza

http://embassysuites3.hilton.com/en/hotels/missouri/embassy-suites-kansas-city-plaza-MKCWEES/index.html

| | | | | | | |
בניית אתרים בניית אתרים Media4u נטמיילר נטמיילר דיוור אלקטרוני